Nowy projekt na Maderze w Portugalii autorstwa zespołu SimHub Europe.

Nowy projekt na Maderze w Portugalii autorstwa zespołu SimHub Europe.

Jesteśmy podekscytowani, mogąc podzielić się wspaniałymi wiadomościami o najnowocześniejszym symulatorze zmontowanym przez SIMHUB dla jednego z naszych cenionych klientów na pięknej Maderze w Portugalii. Ten zapalony entuzjasta sportów motorowych, który aktywnie uczestniczy zarówno w driftingu, jak i wyścigach torowych, miał jasną wizję: stworzyć symulator, który mógłby zapewnić optymalny trening dla obu dyscyplin. I byliśmy więcej niż gotowi, aby urzeczywistnić tę wizję.

Sercem tego niezwykłego symulatora jest kokpit TrakRacer TR160, znany ze swojej solidnej konstrukcji i designu. Dzięki ergonomicznej pozycji siedzenia i regulowanym komponentom zapewnia się maksymalny komfort i realizm podczas intensywnych sesji wyścigowych.

Aby zapewnić niezrównane sprzężenie zwrotne siły, zintegrowaliśmy bazę Simucube 2 Ultimate. Ta wysokowydajna baza oferuje niezrównaną precyzję, szybkość reakcji i dodatkowe opcje regulacji w oprogramowaniu TrueDrive w porównaniu z Simucube 2 Pro lub Sport. Baza zapewnia wciągające wrażenia z jazdy, które ściśle odzwierciedlają rzeczywiste warunki wyścigowe.

Aby uzyskać precyzyjną i niezawodną kontrolę, zamontowaliśmy pedały Heusinkveld Ultimate +, znane z wyjątkowej jakości wykonania i niezrównanej możliwości regulacji. Te pedały umożliwiają naszemu klientowi precyzyjną regulację hamowania i przyspieszania, co pozwala zoptymalizować wydajność zarówno do driftu, jak i wyścigów torowych.

Aby zagwarantować najwyższy poziom autentyczności, dołączyliśmy hamulec ręczny Heusinkveld i shifter Fanatec SQ. Te urządzenia umożliwiają naszemu klientowi wykonywanie precyzyjnych skrętów hamulca ręcznego podczas driftu i bezproblemową zmianę biegów podczas wyścigów torowych, poprawiając ogólne wrażenia z jazdy.

Uniwersalność była kluczowym czynnikiem, który skłonił nas do wyposażenia symulatora w dwie kierownice. Do wyścigów torowych zintegrowaliśmy MOMO mod. 30 z blokiem przycisków SRB, zapewniając kompleksowy zestaw elementów sterujących w zasięgu ręki kierowcy. Dodatkowo do driftu dołączyliśmy kierownicę OMP 330mm, zapewniając precyzyjną i intuicyjną kontrolę podczas manewrów driftowych.

Aby kluczowe informacje były łatwo dostępne dla kierowcy, zainstalowaliśmy dodatkowy pulpit nawigacyjny SIMLINE, który odtwarza najważniejsze informacje wyścigowe i dane telemetryczne w czasie rzeczywistym. Wyścigi ożywają na ekranie Samsung G9 Odyssey, zapewniając oszałamiające efekty wizualne i wciągającą rozgrywkę.

Aby zasilić tę niezwykłą konfigurację, dołączyliśmy wysokiej klasy komputer PC, który poradzi sobie z najbardziej wymagającymi symulatorami, zapewniając płynne i realistyczne działanie.

Dzięki instalacji tego najnowocześniejszego symulatora nasz klient na Maderze jest teraz wyposażony w niezrównane narzędzie treningowe. Może doskonalić swoje umiejętności, techniki i przekraczać granice zarówno w driftingu, jak i wyścigach torowych, a wszystko to w zaciszu własnego domu. SIMHUB jest dumny z dostarczania niestandardowych rozwiązań, które przekraczają oczekiwania, a ten symulator jest świadectwem naszego zaangażowania w zapewnianie najlepszych wrażeń z wyścigów.


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem