SIMHUB z dumą prezentuje najlepsze symulatory zmontowane dla Lukyanov Motorsport

SIMHUB z dumą prezentuje najlepsze symulatory zmontowane dla Lukyanov Motorsport

SIMHUB z dumą prezentuje najlepsze symulatory zmontowane dla Lukyanov Motorsport, profesjonalnego zespołu driftingowego z siedzibą w Kijowie na Ukrainie. Mając na celu optymalizację ich treningu i podniesienie wydajności, powierzyli nam stworzenie dwóch identycznych symulatorów, które spełniłyby ich wysokie wymagania. Ta konfiguracja umożliwia im jednoczesne driftowanie, naśladując dynamikę i intensywność zawodów driftingowych na żywo.

Driftując ramię w ramię na symulatorach, zespół może odczuć emocje i wyzwania prawdziwych bitew driftowych. Mogą ćwiczyć driftowanie w bliskiej odległości, inicjowanie i utrzymywanie driftu tandemowego oraz wykonywanie precyzyjnych przejść.

Sercem tych wyjątkowych symulatorów jest kokpit TrakRacer TR160, zapewniający solidne i wciągające wrażenia z wyścigów. Uzupełnione o fotele kubełkowe TrakRacer, symulatory te zapewniają maksymalny komfort i stabilność podczas intensywnych sesji driftu.

Aby uzyskać niezrównane sprzężenie zwrotne siły i precyzję, zintegrowaliśmy bazę Simucube Pro. Ta wysokowydajna baza zapewnia niezrównany realizm, pozwalając zespołowi trenować z najwyższą dokładnością.

Aby poprawić kontrolę i odtworzyć rzeczywiste warunki, zamontowaliśmy pedały MECA CUP 1. Znane z wysokiej jakości wykonania i precyzyjnej kalibracji, te pedały zapewniają realistyczne i konfigurowalne odczucie, umożliwiając kierowcom precyzyjną regulację hamowania i przyspieszenia.

Autentyczność jest kluczem do driftu, dlatego zintegrowaliśmy hamulec ręczny Heusinkveld i shifter SQ. Te urządzenia zapewniają realistyczną kontrolę nad driftami, pozwalając zespołowi ćwiczyć techniki i doskonalić umiejętności.

Aby zwiększyć wszechstronność, dostarczyliśmy kierownicę OMP 330 mm zaprojektowaną specjalnie do driftu. Dodatkowo dołączyliśmy bezprzewodową kierownicę SimLine GT3 Huracan, aby zespół mógł oddać się wyścigom torowym, poszerzając możliwości treningowe.

Aby zapewnić wciągające wrażenia wizualne, zapewniliśmy konfigurację z trzema 27-calowymi monitorami Asus ROG o wysokiej rozdzielczości. Dzięki zestawowi bezramkowemu firmy ASUS, ekrany płynnie łączą się ze sobą, eliminując rozpraszające uwagę ramki i tworząc naprawdę urzekające środowisko.

Siłą napędową tych niezwykłych konfiguracji są wysokiej klasy komputery, skrupulatnie złożone przez naszych specjalistów. Te komputery są specjalnie przystosowane do obsługi najnowszych gier symulacyjnych, zapewniając płynne działanie i realistyczną rozgrywkę.

Dzięki tym identycznym symulatorom Lukyanov Motorsport posiada teraz nieocenione narzędzie treningowe. Mogą doskonalić swoje umiejętności w driftingu, testować nowe techniki i przygotowywać się do zawodów z niespotykaną dotąd precyzją i realizmem. SIMHUB jest dumny z dostarczania niestandardowych rozwiązań, które umożliwiają zespołowi osiąganie doskonałych wyników w wyścigach.


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem